Škoda Rapid

/ Škoda Rapid

V modelu Škoda Rapid najdete vše, co od auta očekáváte. Bezpečnost, výkon, komfort i nízkou spotřebu. Prohlédněte si nabídku našeho bazaru.

Škoda Rapid se řadí mezi vozy nižší střední třídy, stále však dostává jménu svého výrobce. Potěší vás jak svou prostorností, tak nízkou spotřebou, spolehlivostí a cenou. Bez rozpaků tedy obstojí ve službách běžné rodiny, pohodlně vás dopraví, kam potřebujete, nabídne příjemné podmínky pro cestování.

zobrazit více

Škoda Rapid

Nabídka vozidel

Nenašli jste požadovaný vůz?


Na naftu nebo benzín?

Rozhodnutí je na vás. Pod kapotou vozů Škoda Rapid totiž najdete jak dieselové, tak benzinové motory. Konkrétně 1.0 tsi, 1.2 mpi, 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.6 tdi a 1.4 tdi s náhonem 4x2. Stejně tak Škoda Rapid nabízí manuální i automatickou převodovku. Za zmínku stojí také nízká spotřeba tohoto modelu.

 

Komfortní výbava potěší

Potřebujete velký kufr na víkend s rodinou? Pak nepřehlédněte Škodu Rapid v našem bazaru! Postará se o pohodlí zavazadel i cestujících, a to jak pro své rozměry, tak výbavu. Nechybí vyhřívaná elektrická zrcátka, isofix, nastavitelný volant, palubní počítač, parkovací asistenty ani start-stop systém.

 

 

v rapidu je bezpečno

V crash testech hodnotících bezpečnost Škoda Rapid neztrácí. V hodnocení organizace EuroNCAP si vysloužila plný počet bodů. K poklidné jízdě přispívá řada asistentů v čele s 6 airbagy, ABS, protiskluzovým systémem kol ASR, stabilizátorem podvozku ESP, brzdovými asistenty. 

 

Poptávkový formulář

Napiště nám o jaké vozidlo máte zájem.

Souhlasím s tím, aby Business Lease s.r.o., a její zprostředkovatelé shromažďovali, uchovávali a zpracovávali mé osobní údaje k obchodním a marketingovým účelům a za tímto účelem mě kontaktovali.

Nemáte chuť nám psát? Jednoduše nám zavolejte...+420 228 880 713